American Cheese to popularny pasteryzowany ser przetworzony w Stanach Zjednoczonych

American Cheese to popularny pasteryzowany ser przetworzony w Stanach Zjednoczonych

Ser procesowy lub ser mieszany powinien być pasteryzowany w temperaturze nie mniejszej niż 165 ° F przez okres nie mniej niż 30 sekund.

Produkcja przetworzonego sera amerykańskiego

Pasteryzowany ser procesowy: tradycyjny ser, taki jak cheddar, jest zmielony, mieszany i podgrzewany, aż utworzy jednolitą mieszankę o średniej konsystencji i łatwo się topi.

Aby pasteryzować, mieszankę sera musi być podgrzewana do temperatury co najmniej 150 ° F (66 ° C) przez co najmniej 30 sekund. Zakończona zawartość tłuszczu produktu musi być & gt; 47%.

pasteryzowana produktowa żywność: jest wykonana z nie mniej niż 51% z końcowej wagi jednego lub więcej opcjonalnych składników sera zmieszanych z innymi opcjonalnymi mleczarniami, takimi jak Jako śmietana, mleko, mleko, sera sera lub albumina z sera sera i określone składniki bez mleka, takie jak emulgatory. Wilgoć musi być

pasteryzowanym rozkładem sera: jest wytwarzana podobnie do pasteryzowanej żywności serowej, ale musi być rozprzestrzeniana przy 70 ° F. wilgoć musi wynosić od 44% do 60%, a zawartość tłuszczu i 20%; 20%; .

Zalety przetworzonego sera

Przetworzony ser ma przedłużoną przydatność na półkę.

ekonomicznie tańsze.

jego niską temperaturę topnienia jest odpowiednie do różnych potraw.

emulgatory w przetworzonym serze zapobiegają rozdzieleniu tłuszczów i białek w stopionym serze.

Wady przetworzonego sera

Ser procesowy IS gorszy smak i niewielki zakres smaków w porównaniu z serem nieprocenowanym.

zawiera tłuszcze nasycone, sód, cholesterol, chemiczne konserwatywy, sztuczne kolory/smaki i transfinans, które często krytykowały za możliwe Efekty zdrowotne.

Korzyści zdrowotne z sera amerykańskiego

Jest to produkt mleczny o wysokiej kaloryczności; 3,5 uncji (100 g) zawiera 368 kalorii i 30,6 g tłuszczów. Niemniej jednak jest to jedno z najlepszych źródeł kilku składników odżywczych, w tym witaminy D i białka.

Jest to bardzo dobre źródło dietetycznego wapnia i fosforu. Ponadto jest również wzmocniony witaminą-D (301 IU lub 50% RDI). Spożycie amerykańskiego sera w diecie pomaga wzmacniać i wzrost kości, szczególnie u dzieci.

Ser amerykański zapewnia białko wysokiej jakości bogate we wszystkie niezbędne aminokwasy potrzebne do wzrostu i rozwoju i pomaga zachować zdrowie. 3,5 uncji (100 g) Brie zawiera 18 g lub około 32% zalecanego dziennego spożycia białka.

Ser amerykański jako produkt mleczny, jest wolny od glutenu. U osób wrażliwych na gluten (celiakii) jest to kolejne ważne źródło bezglutenowych produktów żywnościowych bogatych w białko, minerały i witaminy.

Oprócz witaminy D, jest również bardzo dobrym źródłem witamin rozpuszczalnych w tłuszczach witamin , zwłaszcza witamina A. 3,5 uncji zawiera 1000 IU (33% RDI) witaminy-A, co jest ważnym czynnikiem dobrego wzroku i utrzymania integralności błony śluzowej i skóry.

Ser amerykański jest bardzo Skoncentrowane źródło minerałów, zwłaszcza wapń (87% RDI), fosforu (70% RDI), cynku (37% RDI), żelaza (6%) i magnezu (6%) na 3,5 uncji (100 g).

Zobacz poniższą tabelę, aby uzyskać szczegółową analizę składników odżywczych: seryjny ser, wartość odżywcza na 100 g. (Źródło: USDA National Nutrient Data Baza danych) Wartość zasadnikowa RDAEnergy368 KCAL18,4%węglowodany 5,27 g 4%białka 1 G32%TATEM 30,6 g 153%tłuszczów nasyconych 18,1 G181%Cholesterol98 G32,6%FIBER DETARY0 G 0%witaminakin00 0,095 mg Przewodnik kupna dla sera amerykańskiego

Process American Cheese jest często sprzedawany w blokach, pakowany w poszczególne plastry (single serowe), czasem z plastikowymi opakowaniami lub woskowym papierem oddzielającym je.

Podczas kupowania, sprawdź, sprawdź Aby uzyskać wiarygodne źródło i przeczytaj etykiety, aby upewnić się, że produkt znajduje się w dniu jej wygaśnięcia.

Sprawdź także wygląd, zapach i smak. Unikaj, jeśli silny smak (amoniak), kwaśne mleko, nieczyste zapachy. Poszukaj dodatków, jeśli są czyste i wolne od pleśni, miękkich plam itp.

przechowywanie

Podobnie jak wiele innych świeżych serów, amerykański ser psuł się szybko, jeśli trzymany w temperaturach pokoju , nawet przez kilka godzin.

W domu przechowuj w dolnym pojemniku warzywnym/owocowym zestawu od 35 do 45 stopni F oraz wysokiego poziomu wilgotności.

Odrzuć, jeśli jest przechowywane i przechowywane i przechowywane Owinięty ser staje się zbyt suchy, rozwijają śluzową konsystencję i wystawiają amoniowane lub dowolne zapachy.

Kulinarne zastosowania amerykańskiego sera

American Cheese to popularny pasteryzowany ser w Stanach Zjednoczonych Zwykle pomarańczowy kolor z powodu dodania kolorystyki gastronomicznej Annatto, ale może być również kremowy lub biały.

Ser amerykański to fantastyczny składnik, który pozwala na smak innych potraw, z którymi sparuje się bez nich, aby świecić bez Zrezygnowanie z wyraźnej serii.

Ładnie topi się w niskiej temperaturze, nie stając się tłustym lub ziarnistym. Nie przepływa, gdy jest stopiony i łatwo miesza się z gorącymi sosami naczyń, dodając swoją wyjątkową tandetną skórkę w całej mieszaninie.

Brie jest tradycyjnie krojona na małe kliny i spożywane z zwykłymi krakersami tostowymi. Możesz również sparować go z różnymi dodatkami i napojami. Użyj stopionego brie w wielu różnych potrawach, aby cieszyć się jego wyjątkową, lepką pysznością.

Wytnij brie na plastry w kształcie trójkąta. Jego skórka jest jadalna, wraz z resztą sera.

Oto kilka wskazówek serwowania

Jest to preferowany ser dla takich produktów, jak kanapka z grillowanym serem, cheeseburger i omlet z serem.

American Cheese Singles to jeden z gotowych do użycia artykułów mlecznych w kanapkach, hamburgerach, przekąskach do sera, zupach i sosach, dania z haczykami, wypiekom, warzyw w sosie serowym, przygotowań do mięsa i zapiekankach.

Ser amerykański jest często składnikiem przygotowania sera pimento w stylu południowym, mieszanym z gładką lub masywną pastą, do użycia w zanurzeniu lub rozprzestrzenianiu się.

Profil bezpieczeństwa

Amerykański ser przetworzony jest jednym z bardzo wysokich tłuszczów nasyconych, cholesterolu i artykułów spożywczych sodu.

Dieta o wysokiej soli może powodować zatrzymanie wody i podwyższone ciśnienie krwi.

Opiera się na tym. 18,1 g tłuszczów nasyconych i 98 mg cholesterolu (32,6% zalecanego dziennego spożycia)/3,5 uncji, co czyni go jednym z wysoko nasyconego tłuszczu/cholesterolu. Tłuszcze nasycone podnoszą Twój poziom cholesterolu LDL (Bad), który zwiększa ryzyko choroby serca i udaru mózgu.

Alternatywnie, osoby z przetworzonymi serami o niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowe mogą być zalecane dla osób na diecie.

(Zastrzeżenie medyczne: Przewodniki informacyjne i referencyjne na tej stronie są przeznaczone wyłącznie dla ogólnych informacji czytelnika. Nie należy go stosować do diagnozowania problemów zdrowotnych lub do celów leczenia. Nie jest substytutem medycznego Opieka świadczona przez licencjonowanego i wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia. Proszę skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania porad dotyczących leków.)

Przeczytaj także ≻≻-

≻ ≻ Feta Cheese Nutrition Fakty.

≻≻ Cheddar Cheese Nutrition Fakty.

≻≻ Ricotta Cheese Nutrition Facts.

≻≻ Powrót do produktów mlecznych z sera amerykańskiego sera Fakty żywieniowe.

≻≻ Powrót do strony głównej.

Dalsze zasoby:

krajowa baza danych składników odżywczych USDA. (otwiera się w nowym oknie).

U.S. Food and Drug Administration -CFR – Kodeks przepisów federalnych Tytuł 21. (otwiera się w nowym oknie).

USDA Wymagania towarowe DPPC5-Pasteuryzowane proces amerykański ser do użytku w programach krajowych. -pdf.

Limes Fakty żywieniowe

limonki są małe, okrągłe, zielonkawo-żółte, intensywnie kwaśne owoce cytrusowe. Wapno służy przede wszystkim do soku w świecie zachodnim i do przygotowywania przypraw w wielu krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Botanicznie, wapno owoców jest członkiem owoców rodziny Citrus rutaceae; szeroka rodzina, która obejmuje również cytrynę, pomarańczową, pomelo, mandarynkę i grejpfrut).

Nazwa naukowa: Citrus aurantifolia. Jest to najmniejszy wśród owoców cytrusowych; Niemniej jednak zawiera bardziej profil składników odżywczych o wartości zdrowotnej niż inne odpowiedniki cytrusowe, takie jak cytryna, pomarańcza itp.

Amerykański ser procesowy plasterek i burger. Dzięki uprzejmości: Marco Cosmos

wapno jest wiecznie zielonym, małym drzewem. Jego ciemnozielone, błyszczące, grube liście wydają się podobne do cytryn. W przeciwieństwie do cytryn, które preferują chłodny klimat, limonki mogą dobrze kwitnąć w tropikalnych, wilgotnych środowiskach.

Zasadniczo drzewa cytrusowe mogą rosnąć na szerokim zakresie rodzajów gleby, od piasku do gliny po ciężką glinę, o ile są dobrze przepuszczalne.

Zasadniczo limonki są mniejsze Pod względem wielkości, ale bardziej kwaśni niż cytryny. Ich zewnętrzna skórka jest zielona i błyszcząca, nieco cieńsza niż cytryny. Skórka zmienia żółtą w dojrzałości. Pulpa jest lekko zielona, ​​z 6-15 segmentami, aromatycznymi, soczystymi i wysoce kwaśnymi arilami. Każdy owoc mierzy około 1,5-2 cale i waży około 50 do 60 g.

Wspólne odmiany wapienne to:

Key Lime-IT jest dominującą odmianą wapna w USA. Są małe, mają cieńszą skórkę i bardziej cierpkie i soczyste niż inne typy odmiany.

Perska wapno jest hybrydą między kluczowym wapnem a cytronem. Ma podłużny kształt i prawie bezpasowy. Jest większy niż inne odmiany wapna i ma grubszą skórkę.

Korzyści zdrowotne limonek

Noszą prawie taką samą ilość kalorii jak cytryny; 30 cal/100 g. Są jednym z bardzo niskich owoców indeksu glikemii.

Sok wapienny zawiera kwas cytrynowy, kwas organiczny, który nadaje kwaśny smak. Kwas cytrynowy stanowi około 5 mg na uncję soku. Kwas cytrynowy jest naturalnym środkiem konserwującym, przeciwutleniającym, pomaga rozpuścić kamienie nerkowe i pomaga w gładkim trawieniu.

Limes niosą umiarkowane stężenie witaminy-C w porównaniu z innymi owocami ategaryjnymi cytrusowymi, takimi jak oragnge i cytryna. 100 g świeżych owoców zawiera 29,1 mg lub 48,5% średniego dziennego spożycia. Witamina C jest naturalnym przeciwutleniaczem rozpuszczalnym w wodzie. Pomaga w zapobieganiu i wyleczeniu choroby szkortycznej.

Spożywanie owoców bogatych w witaminę-C pomaga ludzkiemu organizmowi rozwinąć odporność na środki zakaźne i oszukiwać szkodliwe, prozapalne wolne rodniki z ludzkiego ciała.

limonki i cytryny komponują flawonoidowe glikozydowe fitochemikalia, takie jak hesperetyna, naringin i naringenina.

ningenina ma bioaktywny wpływ na zdrowie ludzi jako przeciwutksydant, oczyszczający wolny radykalne, przeciwdziałające radykalnemu, anty-radykalnemu, przeciwnikowi, anty-radykalnemu, anty-radykalnemu, Modulator układu zapalnego i układu odpornościowego. Wykazano również, że ta substancja zmniejsza uszkodzenie utleniacza DNA w badaniach komórek in vitro.

Limes niosą stosunkowo większą zawartość witamin-A niż cytryny. Witamina-A jest naturalnym przeciwutleniaczem, który pomaga w błonie śluzowej i integralności skóry, a także ostrości wzroku. Spożycie naturalnych owoców bogatych w witaminę-A i karotenoidy pomaga ciału chronić przed nowotworami płuc i jamy ustnej.

Składają one niewielkie ilości witamin z kompleksu B, takich jak niacyna, tiamina, kwas pantotenowy, piridoksyna, i foliatów. Te niezbędne w tym sensie, że ciało wymaga ich ze źródeł zewnętrznych do uzupełnienia.

Ponadto niosą skromne ilości minerałów, takich jak żelazo, miedź, potas i wapń. Potas jest ważnym składnikiem płynów komórkowych i ustrojowych pomaga kontrolować częstość akcji serca i ciśnienie krwi.

Zewnętrzna skórka owoców wapna tworzy aromatyczne olejki eteryczne. Olej jest stosowany w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym ze względu na jego właściwości konserwujące, przeciwwirusowe i przeciwutleniające.

Zobacz poniższą tabelę, aby uzyskać głęboką analizę składników odżywczych:

Owoce wapna (cytrus aurantifolia), świeży, surowy, bez skórki, wartości na 100 g. (Źródło: USDA National Nutrient Data Base) Wartość zasadnikowa RDAEnergy30 KCAL1,5%węglowodanów 10,54 g 8%białko 0,70 G1,2%TALNE FAT0,20 G1%cholesterol0 mg0%Fiber 2,80 g 7%witaminsfolatów 8 μg2%NIACIN0 .200 mg1,2%kwas pantotenowy 0,217 mg4%pirydoksyny0,043 mg 3,3%ryboflawin0,020 mg1,5%tiamina0,030 mg2,5%witamina-C29,1 mg48,5%witamina-A50 IU1,66%witamin-i witamin-i witaminą i E0.22 mg1,5%witamina-k0,6 μgSelection i przechowywanie

Sezon kluczowych w USA jest od maja do sierpnia. Świeże słodkie i perskie limonki są dostępne przez cały rok na rynkach owocowych. Podczas kupowania poszukaj dobrze rozwiniętych, pachnących, cięższych limonek z świeżymi cytrusowymi aromatami, które można docenić, gdy delikatnie przewrócisz na nich palcem.

Unikaj tych, którzy z plamą powierzchniową, jawnie miękkie one, ponieważ one są one Zwykle zginął wcześnie. Unikaj również suchych, pomarszczonych i twardych, niedojrzałych owoców, co nie byłyby tak soczystsze.

Ze względu na ich cienką pokrycie skórki limonki mają tendencję do wyschnięcia wcześnie w porównaniu z innymi owocami cytrusowymi, takimi jak pomarańcze. Gdy w domu użyj dobrze dojrzałych owoców w przepisach i zielonych limonkach w lodówce przez 5-7 dni. Przed użyciem sekcji wapna zepsuć wcześnie, jeśli są przechowywane w powietrzu.

Metody przygotowania i porcji

Myjanie i mop suche limonki. Dokładnie wyszoruj, jeśli zamierzasz użyć skórki. Do sokowania pokrój owoc na pół za pomocą noża do parowania. Wapnicze są dostępne w różnych markach i rozmiarach dla skutecznego filtrowania soków, oddzielenia nasion i rdzeń (miazga).

Oto kilka porad:

Wycinki/kliny wapna są używane do ozdobienia sałatek i naczyń .

Limeade jest bardzo popularnym napojem.

Mogą również stosować się w cukierni, takich jak ciasta, chleba, tarty, ciasta, ciasto i marynaty.

Key Lime-Martowa jest popularnym amerykańskim deserem, szczególnie w stanach południowych (Floryda).

Najbardziej zewnętrzna część skórki startowała za pomocą Zestera do produkcji limonki, która znalazła zastosowanie w marynatach, deserach, itp., W przypadku aromatycznego skórki bogatej w olejek eteryczny.

mrożona herbata wapna jest orzeźwiającym napojem.

limonki, w sposób podobny do cytryn można wysuszyć i zachować (czarne limonki), który następnie zatrudniony jako przyprawa w kuchni Omani i perskiej.

Pałki cytrynowe/limonkowe są ulubionymi dodatkami na Bliskim Wschodzie, Indiach, Pakistanie, Maroko itp.

Profil bezpieczeństwa

Sok wapienny jest bardzo kwaśny i ma 1,8-2,0 pH. U niektórych wrażliwych ludzi jego kwaśny, kwaśny sok może czasem wywoływać uczucie spalania, jeśli wleży w zlecie ust, języka i warg. Ponadto, jeśli są przyjmowane w dużych ilościach, może zaostrzyć chorobę kwasowo-peptyczną i warunki wrzodu żołądka. (Zastrzeżenie medyczne).

≻≻-możesz również chcieć czytać fakty odżywcze.

≻≻-back do owoców z limonki. Odwiedź tutaj imponującą listę wszystkich odmian owoców z pełnymi ilustracjami faktów żywieniowych i korzyści zdrowotnych.

≻≻-back to strona główna.

Dalsze czytanie i zasoby :

USDA National Nutrient Batabase.

Stanford School of Medicine Informacje na temat raka- żywienie w celu zmniejszenia ryzyka raka.

jn-The Journal of of of of of of of of of the Journal of of of of Odżywianie-Hipoglikemiczne działanie hesperydyny i naringiny są częściowo pośredniczone przez enzymy regulujące glukozę ocuvit opinie lekarzy w myszy C57BL/KSJ-DB/DB.

Fakty żywieniowe bzu bzu bzu bzu

magazyn zdrowia korzysta z przeciwutleniaczy antocyjaniny. Wcześni osadnicy Ameryki Północnej byli dobrze zaznajomieni z leczniczymi zastosowaniami prób i jagód na długo przed ponownym odkryciem swoich zastosowań hiszpańskich i innych europejskich odkrywców. Te małe okrągłe niebieskie jagody od dawna przypisywano długowieczności i dobrego samopoczucia tubylców wokół regionów arktycznych półkuli północnej.

Nazwa naukowa: Sambucus nigra. L.

Sekcja z owocami wapna.
Citrus Limon Tree
limonki.
lodowana herbata wapna.

Starderberry jest w rzeczywistości małym, liściastym drzewem, które rośnie do 7 do 10 metrów wysokości. W sadach uprawnych ich naturalna wysokość jest często dozwolona tylko kilka metrów, aby pomóc w rozprzestrzenianiu się bocznym i większej produkcji owoców.

Roślina zaczyna kwitnąć w drugim roku plantacji i owocowania w trzecim roku.

Contents

Saya siap membantu anda untuk Tanya, Penawaran, Atau Pemesanan Tas. Silahkan hubungi Customer Services kami dibawah ini :

Chat with us on WhatsApp
Elderberry w klastrach. Dzięki uprzejmości- Tom Anderson.